KontoBankowe24.pl » T-Mobile Usługi Bankowe » Konto Freemium

Recenzja konta Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe


najważniejsze opłaty

Zobacz pełną tabelę opłat i prowizji (obowiązuje od 1 lipca 2017) oraz listę placówek.


Prowadzenie konta Przelew elixir Opłata za kartę Polecenie zapłaty Przelewy natychmiastowe Darmowe bankomaty
0 zł 0 zł 0 zł / 6 zł 0 zł 6 zł / każdy pierwsze 3 wypłaty w miesiącu darmowe

informacje na temat banku


Dawny Alior Sync w maju 2014 roku zmienił swoją nazwę na T-Mobile Usługi Bankowe (dostarczane przez Alior Bank). Konto można założyć już od 13. roku życia, jednak w takim przypadku wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Rachunek możesz założyć na dwa sposoby: wypełnić wniosek i potwierdzić umowę przelewem z innego rachunku, który jest na założony na Twoje dane (1 dzień) lub wypełnić wniosek i czekać kuriera, który dostarczy umowę (2-4 dni).

prowadzenie konta i karta debetowa


Wizerunek karty MasterCard w t-mobile

Bank oferuje darmowe prowadzenie konta osobistego i 3 bezpłatne wypłaty z bankomatów miesięcznie. Natomiast opłata za używania karty debetowej wynosi 6 zł miesięcznie jeśli nie wykonano transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł.

Rodzaje kart debetowych wydawanych do konta:

 • Karta debetowa MasterCard – podstawowa karta płatnicza z funkcją płatności zbliżeniowych PayPass
 • Karta debetowa MasterCard NFC – umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu z funkcją NFC
 • Naklejka zbliżeniowa – przyklej gdziekolwiek i płać w każdym punkcie obsługującym płatności PayPass

Promocja „5% zwrotu kwoty zakupów dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe


Największą obecnie zaletą konta Freemium jest promocja moneyback. Bank zwraca 5% kwoty wydaną karta debetową – można w ten sposób zyskać nawet 180 zł w ciągu roku miesięcy –  maksymalna kwota zwrotu to 15 zł miesięcznie.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać przynajmniej 1 produkt kredytowy (np. kartę kredytową lub limit na koncie), wyrazić zgodę na działania marketingowe oraz weryfikację historii kredytowej, a także wydać kartą przynajmniej 200 zł w danym miesiącu.  Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest: tutaj.

Dodatkowe korzyści


50 zł w prezencie – za przeniesienie wynagrodzenia i 3 transakcje kartą. Premia zostanie wypłacona w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki (wpływ wynagrodzenia i 3 bezgotówkowe kartą).

Przelewy na Facebooku – zintegruj swoje konto bankowe z Facebookiem i przesyłaj znajomym kwoty do 50 zł

Analiza wydatków – możliwość przypisania każdej transakcji do wybranej kategorii i dalszej analizy

Aplikacja mobilna – na telefony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Umożliwia sprawdzenie salda, wykonywanie przelewów, doładowanie telefonu czy znalezienie najbliższego bankomatu

bonus 20% podczas doładowywania telefonów – w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z konta.

zalety


 • 0 zł za prowadzenie
 • Aplikacja mobilna na telefony
 • promocja moneyback

wady


 • Warunkowa opłata za kartę
 • brak możliwości wpłat i wypłat gotówkowych w oddziałach

szczegółowe opłaty


Otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł
Koszt wydania karty płatniczej: 0 zł
Koszt wydania i używania karty płatniczej MasterCard/MasterCard NFC: 0 zł – jeśli wydano kartą min. 200 zł
6 zł / miesięcznie – w innym wypadku
Koszt wydania opcjonalnej naklejki zbliżeniowej: 15 zł
Opłata za komunikat SMS: 0 zł – do autoryzacji zleceń
Przelewy krajowe: 0 zł
Zlecenia stałe: 0 zł
Polecenie zapłaty: 0 zł
Przelewy natychmiastowe: 6 zł – każdy
Wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce: 6 zł (pierwsze 3 w miesiącu za darmo)
Sprawdzenie stanu konta bankomacie: 1 zł
Zmiana PIN w bankomacie: 3 zł

obiektywna opinia redakcji


Konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe pomimo warunkowej opłaty za kartę jest ofertą wartą uwagi – darmowe polecenie zapłaty czy wypłaty z zagranicznych bankomatów (chociaż tylko 3) to rzadkość w ofertach innych banków. Kusi również promocja moneyback.

Przejdź na t-mobilebankowe.pl i wypełnij wniosek o Konto Freemium

23 opinii o “T-Mobile Usługi Bankowe

 1. Dzieki nowej aplikacji mobilnej klienci moga bankowac szybciej, latwiej i wygodniej niz na komputerze. Kolejnym krokiem w T-Mobile Uslugi Bankowe bedzie wprowadzenie innowacyjnego systemu bankowosci transakcyjnej.

 2. Mam konto od początku powstania tj.Alior Syncu i nie mogę nażekać otrzymałem premie za zakupy kartą. Byłem wcześniej PKO BP nie ma co porównywać szok nie wiem jak ten bank jeszcze działa.

 3. Przy korzystaniu i płaceniu opłaca się posiadać u nich kartę, ja jestem u nich od niedawna i wybrałem kartę połączoną z abonamentem bo w moim przypadku jest to najbardziej korzystne. Polecam

 4. Odkąd zmienili się z sync na t-mobile jest coraz gorzej. Skończył się cashback i wprowadzili jakieś dodatkowe opłaty za kartę. Ja dwa miesiące temu powiedziałem sobie dość i przeniosłem się do Orange finanse. Teraz mam przynajmniej gwarancję, że przez dwa lata nie zapłacę nic za konto.

 5. Witam. Posiadałem konta w różnych bankach, a obecnie od około roku jestem w T-mobile. Mimo zmiany warunków z dniem 1 sierpnia 2016 roku konto uważam nadal za bardzo dobre i zostaję w tym banku, z tym że przechodzę na wariant „Premium” ze zwrotem 25 zł. miesięcznie za wydatki kartą. Dyspozycję zmiany wariantu konta złożyłem telefonicznie przez infolinię. Uważam, że jest to jedna z najlepszych ofert obecnie w Polsce. Pozdrawiam Krzysztof Opara.

 6. Jak ktoś ma rodzinę i wydatki i płaci kartą, to spokojnie konto PREMIUM i zwrot 25zł/m-c otrzyma bez wysiłku. Polecam dla aktywnych posiadaczy konta. 🙂

 7. Konto było fajne, jak nazywało się jeszcze Alior Sync. Potem co kilka miesięcy zmiany w opłatach itd. Teraz od sierpnia znowu kolejne opłaty. Kilka wypłat i wpłat gotówki w bankomatach i wpłatomatach, potem płatne od każdej transakcji. No nic po kilku latach stracą wiernego dotychczas klienta.

   • Ja również odchodzę, dodatkowo bank wybiurczo interpretuje wypłaty w bankomacie czasem jako „wypłata w kasie Banku Krajowego” i wtedy pobiera 10 zł za wypłatę. Gratuluje zmian z totalnie darmowego konta na stan obecny.

 8. Co pare miesięcy coś zmieniają na gorsze. Ucinają wszystko to co dobre. Mam to konto od kilku lat, gdy nazywało się Alior Sync. To były czasy… Wszystko było za Darmo! Kolejne zmiany na gorsze T-mobile zapowiada na 1go sierpnia 2016 więc muszę uciekać do konkurencji. Nie polecam 🙁

  • Zgadzam się z „gimbo” wszystko pod nazwą T-mobile jest coraz gorsze dla klienta,konto robi się coraz droższe w utrzymaniu.

  • mam dokładnie te same doświadczenia…od czasu przejęcia przez T mobile jest coraz gorzej…nawet historia transakcji się wysypuje i podaje „internal error”..coraz częściej zdarzają się też „zwiechy” aplikacji i przerywania sesji…najgorzej jak w trakcie transakcji…wtedy nie wiadomo czy zeszło czy nie zeszło i trzeba się przelogować i sprawdzać a nie wszystkie transakcje są od razu widoczne na liście…szukam nowego rozwiązania i chyba wrócę do tradycyjnego Aliora.

 9. Niestety, koniec z darmową kartą do tego konta. Mam u nich konto i wczoraj dostałem maila że od 1 czerwca 2015 opłata za kartę będzie wynosiła 6 zeta/m-c w przypadku gdy miesięczne operacje przy pomocy karty będą poniżej 200 zeta… :-///

 10. Założyłem niecały miesiąc temu i jak na razie nie mam na co narzekać. umowe podpisałem z kurierem, oczywiście bank nie pobiera za to opłaty jak też za nic innego. porównywałem inne oferty i pod względem oplat na na pewno wypada najlepiej

 11. konto ma ciekawą ofertę ale skorzystać mogą z tylko ci, którym uda się je założyć. szybka opcja potwierdzenia przelewem przez internet sprawiła, że któryś już dzień z rzędu czekam na aktywację konta a w salonie patrzą na mnie jak na durnia i nie wiedzą o co chodzi. organizacyjnie porażka!

 12. Ogólnie mogę polecić to konto, trochę mało przejrzysty sposób tworzenia zleceń stałych, ale można się przyzwyczaić. Przelewy natychmiastowe nie działają zawsze ale to już zależy do jakiego banku wysyłamy pieniądze i czy właśnie ten bank obsługuje te przelewy 24h na dobę czy tylko w dni robocze.

 13. Polecam to konto – korzystam od początków Alior Synca i do tej pory mnie nie zawiodło – zero żadnych ukrytych opłat. Kilka darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu.

 14. Konto było całkiem w porządku do czasu aż trzeba było załatwić poważną sprawę przez infolinię. Każdy pseudo „konsultant” mówił co innego i wprowadzał w błąd. Efekt taki, że konto zablokowane przez tydzień już i nie mam możliwości wypłaty gotówki. Stracona masa czasu, nerwów i poniesione koszty na niepotrzebne rozmowy z pseudo „konsultantami. Jego darmowość nie jest warta takich nerwów.

  • Wsciekly, to trochę dziwne bo ja bardzo miło wspominam rozmowy z konsultantem. Wiele razy z nimi rozmawiałem i za każdym razem rozwiązali wszystkie problemy. Bank jak najbardziej polecam

  • Zgadza się i do tego za konsultacje T-Mobile nalicza opłatę jak za rozmowę z Austrią,mimo Jump.Kredytu i tak nie wziąłem bo procedura trwała co najmniej tydzień(w ING godzinę i 9zł za wypłatę w okienku).Ale i tak warto mieć jako drugie dla darmowych bankomatów.

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.