KontoBankowe24.pl » Inteligo » Konto Inteligo


najważniejsze opłaty


najważniejsze opłaty

Zobacz pełną tabelę opłat i prowizji (obowiązuje od 1 maja 2016).

Opłata za prowadzenie konta Opłata za kartę Polecenie zapłaty Darmowe bankomaty przelew krajowy
0 zł 4 zł / 0 zł 0 zł BZ WBK i PKO BP 0 zł

informacje na temat banku


Konto osobiste Inteligo należy do oferty PKO BP i jest jednym z najstarszych kont internetowych w Polsce. Długa tradycja oraz przynależność do największego banku w kraju sprawia, że Inteligo cieszy się dużą popularnością i już wielokrotnie zostało uhonorowane tytułem „Przyjaznego Konta Internetowego”.

prowadzenie konta i karta debetowa


Tabela opłat jest bardzo interesująca, gdyż przeważają w niej kwoty 0 zł. Klienci nie płacą za otwarcie konta, za jego prowadzenie oraz za przelewy realizowane przez internet. Wydanie karty płatniczej jest bezpłatne, a za jej użytkowanie także nie płaci się nic pod warunkiem realizacji miesięcznych transakcji za min. 100 zł. To najniższy limit w porównaniu do konkurencji (niespełnienie warunku oznacza prowizję 4 zł).

Bezpłatne wypłaty z bankomatów dotyczą wyłącznie urządzeń PKO BP i BZ WBK, jednak za 4 zł miesięcznie można uruchomić usługę „Bankomatów bez granic”, która sprawia że prowizji nie płaci się za wypłaty krajowe i zagraniczne.

Usługi dodatkowe


Serwis internetowy konta jest bardzo przyjazny i intuicyjny, pozwala na wygodne dokonywanie różnych operacji (przelewy, polecenia zapłaty itp.), ma także zaawansowaną wyszukiwarkę transakcji. Użytkownicy mają dostęp do nowoczesnych form płatności takich jak: MobileMoney, EmailMoney, invoobill, a także do lokat i inwestycji. Mogą swobodnie korzystać również z systemów płatności takich jak Payu.

zalety


  • niskie opłaty
  • Przyjazny system transakcyjny
  • możliwość utworzenia Profilu Zaufanego

wady


  • Ograniczona liczba darmowych bankomatów
  • Opłata 4 zł za kartę w przypadku transakcji poniżej 100 zł

szczegółowe opłaty


Otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł
Koszt wydania karty płatniczej: 0 zł
Koszt używania karty płatniczej: 0 zł / miesięcznie – przy transakcjach kartą na co najmniej 100 zł
4 zł / miesięcznie – w innym przypadku
Przelewy krajowe: 0 zł
Zlecenia stałe: 0 zł
Polecenie zapłaty: 0 zł
Wypłaty w bankomatach w Polsce: 0 zł – z bankomatów PKO BP i BZ WBK oraz dla klientów korzystających z usługi „Bankomaty bez granic”
5 zł – z wszystkich pozostałych
Usługa „Bankomaty bez granic” 4 zł / miesięcznie
Wypłaty w wszystkich bankomatach na świecie: 0 zł – dla klientów korzystających z usługi „Bankomaty bez granic”
3% min. 10 zł – dla pozostałych klientów
Wpłata i wypłata w oddziale” 0 zł

obiektywna opinia redakcji

Konto Inteligo to bardzo ciekawa oferta funkcjonalnego i taniego konta osobistego. Warto dodać, iż bardzo rzadko zmieniają się na nim warunki.

Przejdź na stronę banku i wypełnij wniosek o Konto Inteligo

6 opinii o “Inteligo

  1. Jezeli szukasz konta z karta do codziennych rozliczen, bez rozbudowanych i skomplikowanych Cashbackow i programow premiowych, rachunek osobisty w Inteligo moze byc dobrym wyborem. Inteligo zapewnia wysoki poziom bezpieczenstwa, poniewaz nalezy do giganta polskiej bankowosci, czyli banku PKO BP.  Zapewniajacego najwieksza w Polsce siec oddzialow, w ktorych mozna wplacac gotowke na konto Inteligo w wplatomatach.

  2. Mała liczba darmowych bankomatów? Razem z BZWBK mają ich około 4700. Idąc przez jakiekolwiek miasto trudno nie spotkać choćby jednego bankomaty PKO BP. Oby tylko każdy bank mógł się pochwalić taką siecią. Moim zdaniem największą wadą tego konta jest brak przelewów natychmiastowych, ale to w sumie czepianie się. Dla mnie konto w Inteligo jest od niedawna kontem podstawowym i w najbliższym czasie nie zamierzam tego zmieniać.

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.