KontoBankowe24.pl » Idea Bank » Konto Idealne


najważniejsze opłaty


Prowadzenie konta Opłata za kartę Polecenie zapłaty Przelew natychmiastowy Darmowe bankomaty
0 zł 0 zł 0 zł 2 w miesiącu za 0 zł Wszystkie w Polsce

informacje na temat banku


Idea Bank to instytucja znana z tego, że specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług bankowych małym i średnim przedsiębiorstwom, szczególnie kredytów na ich rozwój i inwestycje, ale także innowacyjnych produktów wspierających prowadzenie firmy.

prowadzenie konta i karta debetowa


Okazuje się, że klienci indywidualni także mogą liczyć na ciekawą ofertę w Idea Banku np. bardzo popularnego Konta Idealnego. Jako że darmowe konta stały się dzisiaj standardem, także Konto Idealne pozbawione jest opłat. Nie płaci się nic za jego otwarcie i prowadzenie, a także za szereg czynności dokonywanych w Internecie, m. in.: za standardowe przelewy (także do US i ZUS), za dwa pierwsze w danym miesiącu przelewy natychmiastowe, za zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Za wydanie karty debetowej nie jest pobierana opłata, także jej utrzymanie jest wolne od opłat. Darmowa wypłata gotówki z bankomatów dotyczy wszystkich maszyn na terenie Polski. Wypłaty z zagranicznych bankomatów kosztują 2% kwoty transakcji (min. 10 zł).

usługi dodatkowe


Właściciele Konta Idealnego mogą korzystać z dodatkowych usług Banku, jakimi są: konto oszczędnościowe Konto Zośka PRO – oprocentowanie 3% w skali roku, Idea SAVER – automatyczne oszczędzanie, mobilne wpłatomaty oraz usługa „Płacę z Idea Bank” dla płatności internetowych.

zalety


  • Brak opłat za korzystanie z konta
  • Bezwarunkowy brak opłaty za posiadanie karty
  • Darmowe wypłaty z każdego bankomatu w Polsce
  • Brak opłaty za polecenie zapłaty

wady


  • Drogie wypłaty z zagranicznych bankomatów

szczegółowe opłaty


Otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł
Koszt wydania i używania karty płatniczej: 0 zł
Przelewy krajowe: 0 zł
Przelewy europejskie SEPA: 0 zł
Zlecenie stałe: 0 zł
Polecenie zapłaty: 0 zł
Wypłaty ze wszystkich bankomatach w Polsce: 0 zł
Wypłaty ze wszystkich bankomatach na świecie: 2% kwoty min. 10 zł

Źródło: www.ideabank.pl

Przejdź na stronę banku i wypełnij wniosek o Konto Idealne

2 opinii o “Idea Bank

  1. Świetny bank! Dla studenta idealny, bo konto jak i karta jest całkowicie za darmo. Bez żadnych minimalnych wydatków kartą. Do tego jest konto oszczędnościowe 2,5% (do 10 000 zł). Lepszy od Nest Bank, dzięki lepszemu oprocentowaniu i większej kompatybilności z systemami płatniczymi typu PayU, Przelewy24 itp.

  2. Lokaty w idei zakładam już od 4 lat. Obecnie założyłem konto idealne + dobrze oprocentowane konta oszczędnościowe przetestowałem czas księgowania przelewu zewnętrznego przychodzącego i wychodzącego . Wszystko ok zgodnie z terminami sesji w idea banku. Obecnie likwiduję konto w bph po jego przejęciu przez aliora i przenoszę tutaj przychody i płatności.

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.