KontoBankowe24.pl » Getin Bank » Konto Getin UP


najważniejsze opłaty

Zobacz pełną tabelę opłat i prowizji (obowiązuje od 1 stycznia 2017).


Prowadzenie konta Używanie karty Polecenie zapłaty Darmowe bankomaty
0 zł 6,99 zł / 0 zł 0 zł Bankomaty sieci Euronet oraz Planet Cash

informacje na temat konta


Konto Getin UP to nowoczesny rachunek oferowany przez Getin Bank. Cechują go niskie opłaty i różne atrakcyjne akcje rabatowe, takie jak Pakiet Korzyści „Mój Bank”.

szczegółowe opłaty


Otwarcie rachunku: 0 zł
Prowadzenie rachunku: 0 zł
Koszt wydania karty płatniczej: 0 zł
Koszt używania karty płatniczej: 0 zł – jeżeli w ciągu danego miesiąca zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł
6,99 zł – innym przypadku
Przelewy krajowe: 0 zł
Zlecenia stałe: 0 zł
Polecenie zapłaty: 0 zł
Wypłaty w wszystkich bankomatach w Polsce: 0 zł – bankomaty sieci Euronet oraz Planet Cash
3,5%, min. 5 zł – pozostałe bankomaty (można otrzymać zwrot prowizji*)
Wypłaty w wszystkich bankomatach na świecie: 4,5%, min. 10 zł

*jeśli klient w danym miesiącu otrzyma wpływ min 1000 zł na konto, wyda karta 300 zł, oraz wyrazi zgody marketingowe, bank zwróci ewentualnie pobraną prowizję (szczegóły w TOiP).

Przejdź na stronę banku i wypełnij wniosek o Konto Getin UP

2 opinii o “Getin Bank

  1. Korzystam od lat z uslug Getinu i nie mam zastrzezen, dlatego dziwia mnie opinie niektorych frustratow. Przejrzysta i przekonujaca informacja o koncie Getin Up.Wlasnie takie info zdecydowalo o moim wyborze konta w tym banku.

  2. Konto Optymalne.Otwiera się niby za darmo . Potem jest wiele cichych aneksów do umowy .Wszystkie niekorzystne dla klienta . Aneksy zamieszczane po kryjomu . Potem ten tzw. bank do tego konta przypisuje kartę Master Kard . Złodzieje podobno wysyłają kartę zwykłym listem . List nie dochodzi bo ginie na poczcie !!!! To mało ważne bo naliczają opłaty za kartę , której de facto nie wysłali , w kwocie 6.99 zł miesięcznie . Zdecydowana większość klientów o tym nie wie . Bank co miesiąc taką sumę nalicza dodając odsetki karne 10 procent . Rośnie zadłużenie spreparowane przez złodziei . Krajowy Nadzór Finansowy o tym wie .I nic nie robi . Może tez ma coś z tego do kieszeni . Bezprawie bankowe dzieje się w państwie europejskim .Członku Unii .

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.