KontoBankowe24.pl » Eurobank » Konto Activenajważniejsze opłaty

Zobacz pełną tabelę opłat i prowizji (obowiązuje od 1 sierpnia 2017 roku).

Eurobank to bank, który należy do dużej grupy finansowej Societe Generale. Koncentruje się na usługach opartych na bankowości elektronicznej, wśród jego produktów można znaleźć konto osobiste – „Active”. Jak sama nazwa wskazuje, jest ono skierowane do aktywnych klientów.

Posiadacze Konta Active nie muszą płacić nic za jego prowadzenie, z zastrzeżeniem spełnienia jednego z 2 warunków (miesięczne wpływy na co najmniej 1500 złotych lub utrzymywanie salda w wysokości minimum 15 000 złotych. W przypadku niespełnienia żadnego warunku, bank pobierze 9 złotych prowizji. Przelewy elixir oraz zlecenia stałe są darmowe.

Wszelkie wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach banku, a także korzystanie z wpłatomatów i bankomatów są zwolnione z opłat (pod warunkiem iż wypłata przekracza kwotę 100 zł – winnym przypadku to koszt 1,90 zł), podobnie jak wydanie karty debetowej (można ją otrzymać już podczas otwarcia konta). Wypłata środków w innych bankomatach w kraju oraz zagranicą jest płatna (5 zł). Dostępna jest również darmowa wypłata cash-back.

Za obsługę karty jest pobierana prowizja w wysokości 4,90 zł, jednak można otrzymać jej zwrot, pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączna sumą przynajmniej 400 złotych w danym miesiącu.

Zwrot 5% za zakupy

Wydaje się, iż największym jego atutem jest program Rodzina i Przyjaciele, dzięki któremu można zyskać nawet 720 złotych w ciągu roku. Ten bonus jest naliczany w ramach 5% zwrotu transakcji opłacanych kartą lub zbliżeniowo telefonem. Zwroty można uzyskiwać m.in. za sport, rozrywkę i rekreację. Szczegóły akcji.

Konto Active to propozycja eurobanku która powinna zadowolić większość klientów. To nowoczesne i w miarę tanie konto, dodatkowo niezaprzeczalnym plusem jest program „Rodzina i Przyjaciele”.

Przejdź na stronę banku i wypełnij wniosek o Konto Active

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.