KontoBankowe24.pl » BOŚ Bank » EKOkonto bez Kosztów


Od jakiegoś czas Bank Ochrony Środowiska oferuje swoim nowym klientom ciekawą ofertę – EKOkonto bez Kosztów. Jest to konto osobiste, za którego prowadzenie klient nie będzie ponosił żadnych kosztów. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na założenie konta, mogą liczyć na prezent w formie bonu na zakup roweru w sieci Decathlon lub oprocentowanie środków na koncie do wysokości 4%. Wybór zależy od preferencji klienta.

Jeżeli zdecydujemy się na założenie i prowadzenie EkoKonta bez kosztów, to możemy liczyć na to, że nie poniesiemy kosztów za otwarcie i prowadzenie konta. Klienci nie poniosą również opłat za przeprowadzanie przelewów krajowych elektronicznych. Dostęp do bankomatów w całym kraju, oraz dostęp do bankowości elektronicznej jest bezpłatny. Karta debetowa wystawiona do rachunku jest bezpłatna, konieczne jest jednak spełnienie warunku, którym są transakcje kartą w ciągu miesiąca na minimum 300 złoty. Jeżeli warunek nie zostanie spełniony, to pobrana zostanie opłata w wysokości 5 złotych.

300 złotych za transakcje kartą debetową, dotyczy tylko klientów, którzy wybrali konto bez bonu na zakup roweru. Osoby, które wybrały EKOkonto z bonem, mają w regulaminie zapis, że konieczne jest przeprowadzenie transakcji kartą, na kwotę minimum 900 złotych w miesiącu.

Promocja EKOkonto bez kosztów, wraz z bonem, zobowiązuje uczestnika do korzystania z usług BOŚ Banku przez okres, co najmniej 4 lat (48 miesięcy). Uczestnik promocji może zrezygnować z usług i zlikwidować konto, lecz zostanie obciążony kwotą adekwatną do wysokości otrzymanego bonu. W ciągu pierwszego roku będzie to wysokość 100% bonu. W kolejnych latach koszt rezygnacji z usług będzie się proporcjonalnie zmniejszał. 75% w drugim roku, 50% w trzecim i 25% w roku czwartym.

Uczestnicy, którzy nie zdecydowali się na bon, mogą skorzystać z 4% oprocentowania na koncie, ale warunkiem jest zasilanie konta kwotą minimum 1000zł, co miesiąc. W przypadku, gdy miesięczne zasilenie konta będzie niższe to oprocentowanie spadnie, do 3, 5%, co również jest dobrą ofertą. Niestety oprocentowanie w takiej wysokości obowiązuje tylko do kwoty 10 000 złotych znajdujących się na koncie. Kwota pieniędzy powyżej 10 000 złotych będzie oprocentowana według aktualnych stawek oferowanych przez bank.
Warto zainteresować się ofertą BOŚ Banku. Jest ona dosyć atrakcyjna i powinny się nią zainteresować osoby, które pracują i mają comiesięczne wpływy na swoje konto bankowe. Nie tracąc nic, mogą zyskać darmowe prowadzenie konta, a dodatkowo bon na znaczną kwotę, aż 600zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon.

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.