KontoBankowe24.pl » BGŻ BNP Paribas » Kontoaktywator


Kontoaktywator to produkt dla osób, które mają stałe dochody, które chętnie pomnożą, czyli dla nas wszystkich. Promocja banku trwa od 15-go czerwca do 31-go października w tym czasie można skorzystać ze specjalnej oferty, która pomoże lekko podwyższyć i podreperować domowy budżet nie ograniczając dostępu do pieniędzy. Oferta kierowana jest jedynie do nowych klientów banku, którzy nie korzystają obecnie z żadnego produktu oferowanego przez bank BGŻ Paribas, co najmniej od 6’ciu miesięcy. Promocja obejmuje tylko osoby, które wraz z wnioskiem o otwarcie konta złożą wniosek o wydanie karty do konta, oraz wniosek o udostępnienie bankowości telefonicznej oraz internetowej do konta. Jeśli z konta korzystać mają dwie osoby, to muszą być one pełnoletnie i mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Żaden z posiadaczy konta nie może przedłożyć pisma o braku zezwolenia na przetwarzanie danych osobowych.

Kontoaktywator oprocentowane jest na 4% w skali roku, oprocentowaniu podlegają kwoty do 5 tysięcy złotych. Konto oferuje darmowy debet w wysokości pensji, lub nieprzekraczający 5 tysięcy złotych. Ponadto prowadzenia rachunku jest darmowe. Brak opłat za zlecenia przelewów i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Opłata za kartę kredytową wynosi 7zł miesięcznie, lecz wystarczy wykonać nią miesięcznie transakcje na 300zł, aby uniknąć naliczenia opłaty za jej użytkowanie.

To konto jest idealna alternatywą dla wszystkich dotychczasowych klientów innych banków, którzy nie tylko są znudzeni warunkami prowadzenia rachunku, ale jeszcze dodatkowo ponoszą z tego tytułu dodatkowe koszty. Dla wielu kuszące jest również rozwiązanie z darmowym debetem, który niejednokrotnie daje możliwość podreperowania każdego budżetu domowego. Korzystny jest również proces założenia konta. Całość można, bowiem przeprowadzić w dowolnej chwili bez wychodzenia z domu. Samodzielne wypełnienie wniosku online jest bardzo proste i gwarantuje pełen sukces. Zaś dla ludzi nieposiadających internetu lub niebędących pewnych tego procesu możliwe jest wsparcie telefonicznego specjalisty banku, który uruchomi rachunek i udostępni możliwość korzystania z niego.

Szybko okazuje się, więc, że Kontoaktywator jest doskonałym produktem w dzisiejszych czasach. Ułatwi zarządzanie budżetem domowym wielu rodzinom i zapewni im konkretne dofinansowanie. A wszystko to przy bardzo niskich kosztach własnych, jakie musi ponieść klient w stosunku do banku. Jest to, więc produkt w pełni przemyślane. Takiego na rynku jeszcze nie było.

Kontoaktywator – szczegółowe opłaty:

Otwarcie rachunku: 0 zł
Prowadzenie konta: 0 zł – jeśli miesięczne wpływy na konto wyniosą co najmniej 1000 zł
10 zł – w innym przypadku
Koszt wydania karty płatniczej: 0 zł
Koszt używania karty do konta: 0 zł – jeśli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 300 zł
7 zł – w innym przypadku
Przelewy krajowe: 0 zł
Zlecenia stałe: 0 zł
Polecenie zapłaty: 0 zł
Wypłaty w wszystkich bankomatach w Polsce: 0 zł
Wypłaty w wszystkich bankomatach na świecie: 0 zł

Źródło: www.bgzbnpparibas.pl

 

Jedna opinia o “BGŻ BNP Paribas

  1. Juz od 1 sierpnia uzytkownicy systemu bankowosci internetowej Pl@net moga skladac wniosek o swiadczenie wychowawcze Rodzina 500+. Zobacz, ile zer mozesz ustrzelic na bezwarunkowo darmowym Koncie Optymalnym w Banku BGZ BNP Paribas!

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.