KontoBankowe24.pl » Bank Pocztowy » Konto ZawszeDarmowe


Bank Pocztowy dzięki sieci 8 tysięcy Urzędów Pocztowych w całej Polsce oraz przyjaznej bankowości internetowej stał się atrakcyjną ofertą dla tych wszystkich, którzy chcą mieć zawsze pod ręką dostęp do swoich pieniędzy.

Dla klientów indywidualnych Bank proponuje Pocztowe Konto ZawszeDarmowe, za prowadzenie którego nie są pobierane żadne opłaty – bezwarunkowo i bezterminowo. Wypłata gotówki jest także bezpłatna w: bankomatach PKO BP, BZ WBK, PlanetCash4you, w bankowych oddziałach i na poczcie. Pięć złotych trzeba jednak zapłacić za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w kraju i co najmniej 5 zł za skorzystanie z bankomatu za granicą lub usługę dostarczenia gotówki pod wskazany adres (można ją zamówić przez telefon).

Wydanie karty (Visa lub MasterCard) jest bezpłatne, zaś opłata za jej użytkowanie wynosi 5 zł miesięcznie chyba, że wartość miesięcznych transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 300 zł, wówczas opłata wynosi 0zł.

Darmowe przelewy są realizowane wyłącznie za pośrednictwem internetowej bankowości Pocztowy24, natomiast przelewy zlecone w placówce banku lub na poczcie podlegają opłacie 2, 5 zł.

Klienci Banku Pocztowego mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści w postaci tańszego Ubezpieczenia Pocztowego, tańszych usług pocztowych (również w systemie Envelo), a także z produktów oszczędnościowych i kredytów.

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.