KontoBankowe24.pl » Bank Millennium » Konto 360°


najważniejsze opłaty


Zobacz pełną tabelę opłat ORAZ tabelę opłat za karty debetowe (obowiązują od 1 lipca 2016).

Opłata za konto Używanie karty Przelew natychmiastowy Polecenie zapłaty Darmowe bankomaty
8 zł / 0 zł 7 zł / 0 zł 5 zł 0 zł Wszystkie na świecie pod określonym warunkiem

prowadzenie konta i karta debetowa


Prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty debetowej nie podlega żadnej opłacie, w sytuacji gdy wpłata miesięczna na rachunek wynosi nie mniej niż 1000 złotych i dokona się przynajmniej jednej płatności kartą.

Dodatkowo, korzystanie z wpłatomatów oraz bankomatów jest bezpłatne także po spełnieniu tego warunku. Bardzo korzystna dla osób często podróżujących może okazać się możliwość wybierania pieniędzy za granicą, bez pobierania prowizji przez bank.

Co ważne, za wykonywanie przelewów też nie poniesiemy dodatkowych kosztów. Oznacza to, że bezpłatne jest realizowanie polecenia zapłaty, zlecenia stałego a także przelewów krajowych w systemie ELIXIR, oraz płatności pay-by-link (np. w payu).

Usługi dodatkowe


Konto 360° związane jest ściśle z ubezpieczeniem assistance, które zostało nazwane „Pakietem Bardzo Pomocnym”. I faktycznie, przez pierwsze 12 miesięcy klient banku korzystać może z ochrony ubezpieczeniowej, która zapewnia assistance medyczny oraz domowy. W ciągu roku można skorzystać w sumie z 7 różnych interwencji.

szczegółowe opłaty


Otwarcie rachunku: 0 zł
Prowadzenie rachunku: 7 zł / 0 zł –  jeżeli w poprzednim miesiącu została zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy zewnętrzne na konto wynosiły co najmniej 1 000 zł
Koszt wydania karty płatniczej: 0 zł
Koszt używania karty płatniczej: 7 zł / 0 zł – przez pierwsze dwa miesiące oraz później przy spełnieniu dwóch warunków: w poprzednim miesiącu została zaksięgowana na koncie co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy zewnętrzne na konto wynosiły co najmniej 1 000 zł
Przelewy krajowe: 0 zł
Przelewy natychmiastowe: 5 zł / każdy
Wypłaty w bankomatach w Polsce: 0 zł –  w bankomatach Banku Millennium oraz wszystkich innych jeśli jeżeli w poprzednim miesiącu została zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy zewnętrzne wynosiły co najmniej 1 000 zł
Jeśli warunki nie zostały spełnione:
1 zł – w bankomatach BZ WBK oraz Palnet Cash
5 zł – w pozostałych bankomatach
Wypłaty w  zagranicznych bankomatach na świecie: 0 zł – jeżeli w poprzednim miesiącu została zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy zewnętrzne wynosiły co najmniej 1 000 zł, w innym przypadku – 2,5% (minimum 9 zł)

obiektywna opinia redakcji

Konto 360 jest dobra propozycją pod warunkiem posiadania comiesięcznych wpływów w wysokości 1000 złotych oraz dokonania przynajmniej jednej płatności kartą – wówczas prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów oraz karta debetowa są bezpłatne.

Przejdź na stronę banku i wypełnij wniosek o Konto 360°

2 opinii o “Bank Millennium

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.