KontoBankowe24.pl » Bank BPH » Lubię to! Konto


Uwaga: 4.11.2016 roku nastąpił podział Banku BPH na dwie odrębne części – po zmianach Bank BHP obsługuje wyłącznie kredyty hipoteczne dla klientów indywidualnych, natomiast pozostałe produkty (w tym konta) dla klientów indywidualnych i biznesowych przejął Alior Bank.


Opłata za konto Używanie karty Przelew natychmiastowy Polecenie zapłaty Darmowe bankomaty
0 zł 6 zł / 0 zł 5 zł / każdy 1 zł Wszystkie w Polsce

informacje na temat banku


karta debetowa banku bph

Bank BPH należy do grupy kapitałowej GE, zaś działając od ponad 20 lat i mając ponad 400 oddziałów i punktów partnerskich stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Dotychczas oferta banku była dość standardowa, jednak idąc za przykładem konkurencji postanowiono wreszcie zaproponować klientom indywidualnym atrakcyjny produkt, czyli Lubię To! Konto.

prowadzenie konta i karta debetowa


Warunki tego rachunku na pierwszy rzut oka nie odbiegają szczególnie od podobnych ofert na rynku, gdyż brak jest opłat za prowadzenie konta, za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i w ramach usługi cashback, za wydanie karty i jej obsługę (z zastrzeżeniem zapłaty nią za zakupy co najmniej 4–krotnie w miesiącu, w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 6 zł), a także za standardowe przelewy Elixir. Jednak klienci muszą się liczyć z kosztami dotyczącymi pozostałych usług, takich jak: obsługa przelewów w oddziałach lub przez telefon, przelewy natychmiastowe (opłata 5 zł), polecenia zapłaty i zlecenia stałe, wypłaty gotówki w kasie banku (9 zł), wypłaty gotówki w bankomatach za granicą (min. 12 zł).

Karty wydawane do konta to VISA payWave lub Debit MasterCard® Lubię to! (z funkcją płatności zbliżeniowych), a także karty NFC do płatności telefonem. Dostęp do konta jest możliwy przez Internet oraz dzięki aplikacji mobilnej.

Usługi dodatkowe


  • Asystent Finansowy dostępny w internetowym systemie Banku BPH, dzięki któremu można analizować i kontrolować wydatki (limity ostrzegawcze) i efektywniej zarządzać swoim budżetem
  • Konto walutowe za 5 zł
  • Limit w saldzie debetowym (500 zł Linii Fair już po podpisaniu umowy)
  • Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i karty kredytowe
  • e-Lokata (już od 1000 zł) z możliwością samodzielnego określania terminu lokowania gotówki (od jednego dnia do roku)
  • dostęp do rachunków brokerskich Biura Maklerskiego Banku BPH i funduszy TFI.

szczegółowe opłaty


Otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł
Koszt wydania karty płatniczej: 0 zł
Koszt używania karty do konta: 6 zł lub 0 zł – jeśli dokonano min. 4 transakcji kartą w miesiącu
Przelewy krajowe: 0 zł
Przelewy natychmiastowe: 5 zł / każdy
Zlecenia stałe: 2 zł
Polecenie zapłaty: 1 zł
Wypłaty w wszystkich bankomatach w Polsce: 0 zł
Wypłaty w wszystkich bankomatach na świecie: 2,5%, min. 12 zł

5 opinii o “Bank BPH

  1. W kwietniu tego roku Alior Bank podpisal z grupa GE Capital umowe nabycia podstawowej dzialalnosci Banku BPH, jednak transakcja nie obejmowala portfela kredytow hipotecznych oraz funduszy inwestycyjnych. Po podziale Bank BPH bedzie obslugiwal wylacznie klientow indywidualnych w zakresie kredytow hipotecznych, natomiast do Alior Banku zostana przeniesione wszystkie pozostale produkty i uslugi dedykowane klientom indywidualnym oraz biznesowym.

  2. Konto fajne, bo zarobiłem na nim w rok ponad 550zł tylko płacąc kartą 🙂
    Nie mam zastrzeżeń. Bezpłatne jak tylko dokonasz 4-krotnie płatność kartą w miesiącu.

Dodaj komentarz

Wystarczy tylko treść komentarza oraz podpis.